Zapraszam Cię do wspólnej przygody w realizacji Twoich celów osobistych i biznesowych

Pomagam Przedsiębiorcom oraz Networkerom zwiększać sprzedaż w biznesie

Nazywam się Tomasz Telej, zawodowo zajmuję się Biznesem Sieciowym. 
Jestem Praktykiem Biznesu oraz Trenerem Sprzedaży Narracyjnej.

Wybierz jedną z poniższych opcji i wystartujmy współpracę

Rozwój

Dla Biznesu

Poznaj czym jest sprzedaż narracyjna i jak dzięki umiejętności Storytellingu możesz poprawić jakość komunikacji ze swoimi klientami oraz zwiększyć sprzedaż w firmie. 

Rozwój

Dla Networku

Rozwiń kluczowe kompetencje w Marketingu Sieciowym, dzięki którym staniesz się Liderem w tej branży i  zaczniesz zarabiać pięciocyfrowe kwoty.

Współrpaca

Szansa Na Biznes Online

Rozwija ze mną międzynarodowy Biznes Sieciowy, dzięki któremu zbudujesz swój wymarzony styl życia. Poznaj projekt Szansa Na Biznes Online

Pobierz bezpłatnie ebooka

Opowiadaj, Inspiruj, Sprzedawaj

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, gdzie to klienci żądzą rynkiem, istnieje narzędzie, które może radykalnie zmienić sposób, w jaki prowadzisz swoje prezentacje – jest nim storytelling.

Storytelling stał się kluczowym narzędziem, które pozwala firmom wyróżnić się spośród konkurencji, budować relacje z klientami i efektywnie przekazywać swoje wartości. Nie jest to jedynie trend czy chwilowa moda – to fundamentalna umiejętność, która może wpływać na budowanie rozpoznawalnej marki.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wykorzystać Storytelling w sprzedaży i inspirować klientów do skorzystania z Twojej oferty, to pobierz bezpłatnie ebooka.

Współpraca z Tomaszem to prawdziwa przyjemność

Jest on niezwykłym profesjonalistą w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Początkowo zastanawiałam się, czy również będzie miał pomysły dla mojej branży – salonu optycznego. Jednak szkolenie, które przeprowadził dla mojego zespołu rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Jego wiedza zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że teraz sama szkolę się jak być trenerem dla innych optyków. Polecam wszystkim współpracę z Tomaszem, można na niego liczyć.

Sylwia Piskulska-Grzesik
Optyczne Rewolucje

Skorzystaj z kursów Online i podnieś swoją efektywność w biznesie

Poznaj programy rozwojowe, dzięki którym podniesiesz kluczowe kompetencje w biznesie tradycyjnym jak również sieciowym.

Dla mnie Tomek jest LIDEREM przez WIELKIE L!

Potrafi w praktyce zastosować doświadczenie, które zdobywał w biznesie tradycyjnym.
Umiejętności wyniesione ze sportu, które wprowadza w swoich Zespołach, takie jak konsekwencja w działaniach i koncentracja na na celach, pozwalają wszystkim osiągać spektakularne rezultaty!
Zawsze zdeterminowany i zaangażowany na 1000%, tworzy Systemy działania, które potrafi dopasować do każdego Partnera bez względu na jego wiek, płeć czy doświadczenie.
Jeżeli chcesz mieć „gwarancję” własnego sukcesu to nie da się lepiej wybrać!

Krzysztof Drobny
Dyrektor Międzynarodowy w Biznesie Sieciowym

Cotygodniowy Newsletter

Jeżeli szukasz inspiracji oraz praktycznych wskazówek związanych z tym jak skutecznie sprzedawać swoje produkty oraz usługi w biznesie tradycyjnym oraz sieciowym, to zapisz się na mój cotygodniowy Newsletter. 
W każdy poniedziałek dostaniesz ode mnie maila z konkretnymi poradami sprzedażowymi oraz inspiracją na cały tydzień.