Czy brak rozpoznawalnej marki osobistej ogranicza Twój sukces w marketingu sieciowym?

Odkryj potęgę autentycznej opowieści i zbuduj markę, która przyciągnie uwagę i zaufanie!

Odtwórz wideo

Nazywam się Tomasz Telej, zawodowo zajmuję się marketingiem sieciowym od sześciu lat, rozwijam swoje struktury międzynarodowo i biznes ten pomógł mi zbudować mój wymarzony styl życia.
Jednak nie zawsze tak Było !!!

Tak jak Ty startowałem swoją jakiś czas temu przygodę w Tym biznesie. Bardzo zależało mi na tym, żeby zbudować dochodowy biznes. Szczegółowo i z pasją tłumaczyłem jak działa biznes w marketingu sieciowym, jakie korzyści może mieć klient, kiedy skorzysta z mojego produktu. I wydawało mi się, że pięknie prezentuję, jednak na końcu słyszałem to magiczne zdanie – „To  ja się zastanowię i dam Ci znać”.

Czy spotykasz się z podobnym podsumowanie spotkania? Jeżeli tak, to nie czuj się osamotniony. Jesteś w grupie większości osób, które słyszą to budujące frustrację w networku zdanie. 
Byłem zmęczony odmowami, zacząłem szukałem „Świętego Grala” na skuteczne zaproszenie oraz udaną prezentację biznesową.

Zrozumiałem, że ludzie nie kupują produktu, tylko to co mogą zyskać dzięki niemu, oraz to, że najlepszą metodą na prezentację produktu oraz idei biznesowej jest osobista historia jak również historie zadowolonych klientów. 

Zacząłem uczyć się opowiadać o sobie, o tym jak wystartowałem swój biznes w marketingu sieciowym, o tym jak pomogły mi oraz moim pierwszym klientom produkty firmy z którą współpracuję.
I zaczęła się dziać magia… to było to czego szukałem w biznesie sieciowym, osobistego sukcesu i kolejnej inspirującej historii, która będzie dla innych inspiracją. Tak też opracowałem unikalną metodę budowania i opowiadania historii, którą prezentuję Ci w tym kursie.

Teraz czas na Ciebie, na Twój osobisty sukces.
Tomasz Telej

Jak dzięki własnej historii wyróżnić się na tle konkurencji

Jeśli działasz w marketingu sieciowym, to prawdopodobnie masz świadomość, że rynek jest coraz bardziej konkurencyjny. Marketing sieciowy nie cieszy się dobrą opinią ze względu na niewłaściwe i nieetyczne działania niedoświadczonych adeptów marketingu sieciowego.

Co zatem zrobić, żeby wyróżnić się i zaprezentować jako ekspert w branży sieciowej?

Wielu networkmarketerów ma tendencję do skupiania się na cechach i zaletach produktów lub usług, które promują. Ale prawda jest taka, że klienci nie kupują produktów, kupują historie oraz wartości jakie z nimi stoją. Opowieść o swoim własnym sukcesie jest kluczem do przyciągania uwagi i budowania silnej marki w marketingu sieciowym.

Weź udział w kursie „Network Marketing Success Story” – Twoja Droga do Rozpoznawalnej Marki w Marketingu Sieciowym!
I Zbuduj własną historię sukcesu a następnie zaprezentuj ją światu.

Dla kogo jest to szkolenie?

Zadowolenie kursantów
0%

Kurs „Network Marketing Success Story” został stworzony specjalnie dla Ciebie, abyś nauczył się, nauczyła tworzyć i opowiadać swoją własną historię sukcesu w sposób przekonujący i wpływowy.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w marketingu sieciowym, czy jesteś już doświadczonym networkmarketerem, ten kurs pomoże Ci wykorzystać potęgę storytellingu do zbudowania rozpoznawalnej marki osobistej.

Co zyskasz, kiedy zaczniesz prezentować własną historię

Przyciągniesz uwagę i zaczniesz budować relacje z nowymi osobami

Tworząc swoją własną historię sukcesu, będziesz w stanie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów w sposób, który innych po prostu nie zainteresuje. Tylko Ty masz taką unikalną historię, której nikt inny się nie dorówna.

Zaczniesz budować rozpoznawalną markę osobistą

Twoja własna historia sukcesu pomoże Ci zbudować autentyczną i rozpoznawalną markę w marketingu sieciowym. Dzięki czemu łatwiej będzie Ci dotrzeć do swojej grupy docelowej w sposób, który wywoła emocje oraz zainspiruje i zachęci do działania.

Wyróżnisz się na tle innych osób działających w marketingu sieciowym

Twoja własna historia sukcesu pomoże Ci zbudować autentyczną i rozpoznawalną markę w marketingu sieciowym. Dzięki czemu łatwiej będzie Ci dotrzeć do swojej grupy docelowej w sposób, który wywoła emocje oraz zainspiruje i zachęci do działania.

Co znajdziesz kursie?

Dziesięć lekcji, w których poprowadzą Cię krok po kroku, gdzie stworzysz własną historię sukcesu.

Pamiętaj, że umiejętność tworzenia i opowiadania historii jest niezwykle cenna nie tylko w marketingu sieciowym, ale też w życiu codziennym.

Kurs „Network Marketing Success Story – Jak stworzyć własną historię, która zbuduje Twoją rozpoznawalną markę w Marketingu Sieciowym” dostarczy Ci praktycznych narzędzi i strategii, które będziesz mógł natychmiast wdrożyć.

  • Wprowadzenie do storytellingu
  • Od czego zacząć swoją przygodę ze storytellingiem w marketingu sieciowym
  • Jak Twoja historia może stać się Twoim największym atutem.
  • O czym ma być Twoja historia
  • Zdefiniuj swoje wartości i misję osobistą jaką chcesz pokazać w swojej historii
  • Etapy budowania własnej historii sukcesu
  • Model podróży bohatera
  • Przesłanie jakie kierujesz swoją historią
  • Gdzie i jak wykorzystać napisaną historię w mediach społecznościowych
  • Jak komunikować do potencjalnych partnerów biznesowych przez pryzmat własnej historii
Nie czekaj!
Dołącz do kursu w cenie promocyjnej już dziś i odkryj potęgę storytellingu w marketingu sieciowym.

Twoja własna historia sukcesu czeka na odkrycie!

Kto jest autorem kursu?

Tomasz Telej

Jestem trenerem sprzedaży oraz praktykiem Biznesu Sieciowego.  W przeciągu sześciu lat razem z zespołem zbudowaliśmy międzynarodowe struktury na ponad 10000 osób.

W oparciu o swoje kilkuletnie doświadczenia sprzedażowe  stworzyłem program StoryWay Opowiadaj, Inspiruj, Sprzedawaj w trakcie którego  uczę jak przemawiać i prezentować własne idee oraz produkty wykorzystując do tego moc opowiadanych historii.

W swoich prezentacjach biznesowych wykorzystuję bardzo świadomie storytelling, co pozawala mi budować więź z moimi klientami i nawiązywać relacje biznesowe. A to przekłada się na rozwój mojego biznesu…

Nie chcę Ci obiecywać, że dzięki temu kursowi osiągniesz spektakularny sukces w marketingu sieciowym, ale mogę Ci obiecać, że kiedy przerobisz kurs, to odkryjesz i zbudujesz swój potencjał, który jest fundamentem Twojego sukcesu.

Co zyskasz, kiedy przerobisz kurs?

Ale to nie wszystko!

Dodatkowo otrzymasz dwa bonusy

Sztuka mistrzowskiego zapraszania na spotkania w Networku

Nauczę Cię jak w pięciu prostych krokach zbudować swoje personalne zaproszenie, które wyróżni Cię na tle innych networkerów.

Poznasz model zapraszania, który w pierwszym miesiącu mojej współpracy pomógł mi zaprosić na spotkania biznesowe ponad 20 osób z czego 19 weszło ze mną we współpracę.

Zaproszenie zbudujesz w oparciu o własną historię sukcesu. 

Wartość 97 zł

Happy Client Story

Poznasz model budowania historii Twoich zadowolonych klientów.
Krok po kroku poprowadzę Cię w procesie tworzenia historii Twoich klientów oraz partnerów biznesowych. 

Bez względu na to czy to będą historie produktowe czy historie sukcesu w networku, będziesz mieć kolejne perswazyjne narzędzie do budowania biznesu sieciowego w social mediach.

Wartość 97 zł

Oni już zaprezentowali własne historie sukcesu

Odwaga nie polega na braku strachu. Odwaga oznacza działanie pomimo strachu. Moje motto życiowe brzmi: "Bój się i rób!" Jestem spełnioną Mamą i Partnerką, osiągnęłam wymarzoną, wysportowaną sylwetkę, rozwijam swój biznes sieciowy z pasją i osiągam kolejne cele na swojej drodze. Wiem, w jakim kierunku zmierzam i rozwijam siebie oraz swoją polską markę w branży profilaktyki zdrowia. Jednak jakiś czas temu myślałam, że moje życie skończy się na etapie bycia samotną mamą ledwo wiążącą koniec z końcem w pracy na etacie, pełną frustracji i bez perspektyw. Jeszcze kilka lat temu moim życiem kierował lęk...
Agnieszka Zakrzewska
Spełniona mama oraz Lider w Biznesie Sieciowym
Nazywam się Mateusz, miło mi Cię poznać! Jestem pasjonatem zdrowego stylu życia oraz biznesu online. Od najmłodszych lat interesowałem się zdrowiem i aktywnym trybem życia. Począwszy od zdrowego odżywiania, regularnych treningów, po badanie najnowszych trendów w dziedzinie medycyny i zdrowia, moja pasja w tych obszarach stale rośnie. W przeszłości byłem zawodnikiem Górnika Łęczna i Resovii Rzeszów. Pokażę Ci jak wykorzystać potencjał internetu do rozwijania biznesu online związany z branżą profilaktyki zdrowia. Podzielę się wskazówkami dotyczącymi tworzenia wartościowych treści, budowania społeczności online, marketingu sieciowego i wiele więcej. Mój cel to nie tylko inspiracja, ale również motywacja dla Ciebie do podejmowania pozytywnych zmian w Twoim życiu. Chcę, abyśmy razem budowali zdrowszą i bardziej świadomą społeczność, która wspólnie dąży do osiągnięcia pełni potencjału zarówno fizycznego, umysłowego i finansowego.
Mateusz Fydryk
Lider w Biznesie Sieciowym
〰️"Nigdy nie rezygnuję z marzeń"〰️ Witam Cię. Mam na imię Anna. Gdy byłam bardzo młoda marzyłam o normalnym życiu, rodzinie, pracy na etacie. I mogę stwierdzić, że moje marzenie się spełniło. Mam wspaniałą, dorosłą już córkę. Skończyłam studia prawnicze i choć wiele lat przepracowałam na etacie w urzędzie wiedziałam, że to nie jest to. Każdy poniedziałek był dla mnie koszmarem... Wiedziałam, że chcę coś zmienić, bo pragnę się rozwijać, edukować, podróżować, być wolną osobą. Praca etatowa niestety tego nie ułatwiała. Bardzo szybko pożegnałam się z etatem w Polsce... W ciągu 4 ostatnich miesięcy w moim życiu zadziała się magia. ✨✨Choć myślę, że to nie magia tylko moja determinacja i koncentracja na celu. Mój zespół liczy już ponad 80 osób. To ambitni ludzie, bardzo świadomi z różnych krajów. Wiem, że "Razem Możemy Więcej", bo tak naprawdę pomagając innym pomagasz sobie...
Anna Gąsiorowska Kudelska
Liderka w Biznesie Sieciowym
Wszystko się zaczęło od trzech suplementów diety, które chciałem wprowadzić jako uzupełnienie treningu personalnego moich podopiecznych. Z dużym dystansem podszedłem do propozycji, ale kiedy zobaczyłem efekty u dziewczyn, które u mnie ćwiczą, postanowiłem zainteresować się marketingiem sieciowym. Moja przygoda rozpoczęła się od jednego spotkania i od jednej wyjątkowej konferencji biznesowej... Potem to już tylko hisotria.
Alan Zakrzewski
Lider w Biznesie Sieciowym oraz Trener Personalny

Teraz kolej na Ciebie - Zbuduj własną historię sukcesu i zaprezentuj ją światu

Premiera kursu – 31 marca 2024
Zarezerwuj kurs w cenie promocyjnej 47 zł
Cena regularna 247 zł

Cena regularna 247 zł

47 zł

Cena promocyjna